Webmaster

Vytvářením webových aplikací se věnuji už od základní školy. Své dovednosti jsem si zejména prohloubil v průběhu studia na vysoké škole v oboru informačních a komunikačních technologií, jsem také držitelem několika certifikátu pro mistrovskou práci s webovými aplikacemi. Tento obor také vyučuji na gymnáziích, kde vedu semináře programování a tvorbu webových aplikací. Mám dlouholeté zkušenosti s jazyky XHTML, CSS, MySQL, JavaScript a Php. Zabývám se především tvorbou dynamických webových stránek prostřednictvím redakčního systému WordPress.

Jsem velmi cílevědomí člověk a snažím se vždy najít řešení každého problému, dotáhnout věci do konce. Vždy platí to, na čem se s lidmi předem domluvím, splňuji včas termíny a požadavky klientů.

Zabývám se především tvorbou dynamických webových stránek prostřednictvím redakčního systému WordPress, který je nejpoužívanější na celém světě a pro samotné uživatele přívětivý. Není také problém zavést jednoduchou statickou stránku. Všechny mé weby jsou responzivní pro mobilní telefony a tablety. Více informací o mých technikách pro tvorbu webu, najdete v nabídce.

Mgr. Martin Jelínek